>> Wyślij swoją opinię


Twoja opinia jest dla nas cenna!
Aby ją wysłać skorzystaj z formularza w zakładce 'kontakt'!

>> Opinie

Ostatnio coraz więcej właścicieli katalogów seo wprowadza opłaty za wpis. Często motywują to wzmożoną aktywnością dodawarek i słabą wartością opisów. Tworzy to jednak dość duży problem dla osób, które nie posiadają własnego zaplecza, a chcą by ich strony znalazły się w wartościowych seokatalogach. Seokod to ciekawy pomysł, dzięki któremu za darmo dodaję witryny do mocnych katalogów
~Czaro
Właśnie czegoś takiego mi brakowało, zarejestrowałem się i zamiast wysyłać smsy za parę złotych po prostu dostaję darmowe kody do naprawdę mocnych katalogów! Wcześniej musiałem często wybierać między dodaniem strony do kilkunastu mocnych seokatalogów, a wysłaniem kolejnego sms-a. W miesiącu zbierała się niezła sumka!
Jestem właścicielem płatnego katalogu, przy czym opłaty wprowadziłem stosunkowo niedawno z braku czasu na walkę z automatami. Promocja takiego katalogu jest jednak dużo trudniejsza niż darmowego, zdaję sobie sprawę z tego jak wiele ludzi wprowadza ostatnio opłaty za wpis, stąd ilość dodawanych stron dramatycznie spadła. Mogę szczerze przyznać, że wiele pomógł mi seokod. Po pierwsze reklamuje swój katalog za darmo i to już wysyłając kilka darmowych kodów. Cieszę się, że trafiam do dużej liczby osób i co najważniejsze - ŚCIŚLE TARGETOWANYCH, dzięki temu łącze płatny katalog ze systematycznym przybywaniem wpisów.
~totto